052-7673471
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
3 חוות דעת
 
 
 
הגן הקסום
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

על הגן

 
הגן הקסום מנוהל על ידי גננת מוסמכת, בעלת ותק של קרוב ל- 30 שנה, וכל הסייעות וחברות הצוות מוסמכות לטיפול בתינוקות. בגן שתי קבוצות, המתחלקות על פי גיל, האחת, מיועדת לתינוקות מגיל שלושה חודשים ועד גיל שנה וחצי, והשנייה מגיל שנה וחצי ועד גיל ארבע. בגן עד 20 ילדים, ויחס המטפלות הינו מטפלת אחת לכל חמישה ילדים. הגן ממוקם באזור נוח לגישה, בקרבה לכבישי גישה ראשיים, ולכן נוח עבור תושבי חדרה, אור עקיבא וכל יישובי הסביבה.
 

תזונה

 
בגן שומרים על כשרות, וכל המנות המוגשות הינן כשרות. מעבר לזאת, כל הורה יכול להעיר הערות על התפריט ולבקש בקשות מיוחדות. במשך ארבע ימים בשבוע מוגשות ארוחות בשריות ויום נוסף ישנה מנה צמחונית.
 

היגיינה

 
חשוב לנו להקפיד את הניקיון ועל האסתטיקה, ולכן, כל הסייעות והמטפלות שוטפות ידיים בין ההחתלות ודואגות לניקוי יסודי של משטח ההחתלה. כמו כן, אנו דואגים לסדר ולנקות באופן תדיר את כל אזורי הגן על מנת להבטיח סביבה נקייה ובטוחה לילדים.
 
גן מושקע ומאובזר
 

בטיחות

 
בגן מותקן לחצן מצוקה, המחובר למוקד אנושי, וניתן לקבל מענה של רופאים בשעת חירום. בנוסף, המוקד מאפשר להזעיק אנשי מקצוע שונים באופן דחוף, דוגמת אינסטלטור או חשמלאי. המטלפות עברו קורס עזרה ראשונה והחייאת תינוקות, והן יודעות כיצד לפעול בשעת חירום. במבנה קיימים מטפים לכיבוי אש, ויש מפרצי אוויר לארבע כיווני אוויר. הנהלת הגן נמצאת בקשר שוטף עם טיפת חלב בנוגע לנושאי הבטיחות בגן, ועושה הכול על מנת להבטיח סביבה בטוחה ונעימה לילדים.
 

המבנה והחצר של הגן

 
החצר מכוסה בסככות ומגנה על הילדים מפני שמש. הגן עצמו ממוקם במבנה חדש, והוא קושט בציורים ובאיורים רבים, כדי להעניק אווירה ילדותית ונעימה יותר. המקום פסטרולי ונעים לשהות בו בכל שעות היום.
 

שעות פעילות

 
א' - ה': 07:00 - 16:00 (יש אפשרות לאסוף את הילד ב- 17:00)
ו': 07:00 - 12:00

צוות הגן שמח להזמין אתכם, ההורים, להגיע ולהתרשם מהגן, מהמתקנים שבו ומהגננות והמטפלות.